Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Studia podyplomowe z franciszkanizmu – ostatnia rekrutacja!

14.08.2017 kg .

ISF - Kraków | Instytut Studiów Franciszkańskich

Instytut Studiów Franciszkańskich prowadzi rekrutację na studia podyplomowe z franciszkanizmu. Jest to ostatnia możliwość zapisania się na studia – w najbliższych latach Instytut nie będzie prowadził zapisów na kolejne edycje. Warto zatem skorzystać – zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Chcesz odkryć nowe motywacje do życia i pracy? Naszą pasją jest życie! Uczymy się od najlepszych. Odwołujemy się do wzorców sprawdzonych w życiu, przekonani o szczególnym znaczeniu edukacji biograficznej. Patrząc na ludzi szczęśliwych, szukamy odpowiedzi na pytanie, jak być pogodzonym z sobą, z innymi, z całym stworzeniem i z Bogiem.

Doceniając pedagogikę miejsca, studiujemy w historycznych murach franciszkańskiego klasztoru w samym sercu Krakowa. Ważna jest dla nas historia, ale ważniejsze jest "tu i teraz" tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Nasze studia mają charakter interdyscyplinarny. Podejmujemy zagadnienia z duchowości, kultury, psychologii, dialogu, ekoteologii.

Dbamy o to, by miejsce wykładów było przede wszystkim miejscem spotkania. Chcesz się przekonać? Przyjdź!

Nabór na studia trwa do 29 września 2017 roku (zajęcia rozpoczną się 14 października 2017 roku).

Warunki wstępne: od kandydatów wymagane są ukończone studia wyższe licencjackie zawodowe lub pełne studia magisterskie na dowolnym kierunku.

Wymagane dokumenty:

  • podpisane podanie i wypełniony kwestionariusz osobowy (do pobrania na stronie studia.isf.edu.pl w zakładce "Rekrutacja")
  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • 1 zdjęcie (format legitymacyjny)
  • kopia dowodu osobistego
  • kopia dowodu wpłaty wpisowego (po złożeniu dokumentów)

Opłaty:

  • 550 zł za semestr (całość trzysementralnych studiów 1650 zł)
  • 100 zł jednorazowa opłata rekrutacyjna

Proces rekrutacyjny kandydata odbywa się w sekretariacie Ośrodka Studiów Franciszkańskich, ul. Franciszkańska 4, 31-004 Kraków (wejście przez furtę WSD Franciszkanów). Dokumenty można przesyłać listownie lub składać osobiście w sekretariacie.

Adresatami studiów są wszyscy pragnący pogłębić własne życie duchowe lub odkryć nowe inspiracje do życia, wszyscy zainteresowani postacią św. Franciszka z Asyżu i duchowością franciszkańską, nauczyciele, w tym szczególnie katecheci, terapeuci i wychowawcy, dziennikarze zajmujący się tematyką religijną i kościelną, liderzy grup działających przy franciszkańskich ośrodkach duszpasterskich, członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, mistrzowie i mistrzynie postulatów, nowicjatów, junioratów zakonnych, franciszkanie pragnący na nowo odkryć własne powołanie, duszpasterze pragnący lepiej wykorzystać walory duchowości franciszkańskiej w swojej posłudze.

Szczegółowy program i niezbędne informacje na stronie: studia.isf.edu.pl. Zapraszamy!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij