Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

„Komu chcesz służyć?” – rekolekcje dla młodzieży

04.07.2018 kg .

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

Do Rycerstwa Niepokalanej należą nie tylko dorośli, ale także młodzież i dzieci. Dlatego z myślą o młodzieży ponadgimnazjalnej w dniach od 10 do 14 sierpnia 2018 r. organizowane są rekolekcje.

Czas wspólnego przebywania, modlitwy, zabawy, refleksji. Nie trzeba być Rycerzem Niepokalanej, ale podczas rekolekcji jest okazja, aby przyjąć Cudowny Medalik i być Rycerzem Niepokalanej. Rekolekcje kończą się w uroczystość męczeńskiej śmierci o. Maksymiliana Kolbego pieszą pielgrzymką do byłego obozu Auschwitz, gdzie przy bloku 11 – bloku śmierci – sprawowana jest Eucharystia.

Tematem tegorocznego spotkania jest pytanie, które postawił Franciszkowi z Asyżu Jezus Chrystus: „Komu chcesz służyć?”. Spróbujemy poszukać wspólnej odpowiedzi wzorując się na gorliwej służbie i oddaniu o. Maksymiliana M. Kolbego, franciszkanina.

Rekolekcje rozpoczynają się 10 sierpnia 2018 r. (piątek) o godz. 17.00

Zakończenie rekolekcji 14 sierpnia 2018 r. (wtorek) ok. godz. 14.00

Więcej szczegółów otrzymasz drogą elektroniczną po wcześniejszym zgłoszeniu!

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia:
o. Arkadiusz Bąk
Centrum św. Maksymiliana w Harmężach
ul. Franciszkańska 12
32-600 Oświęcim

kom. 608 191 158
miharmeze@gmail.com
http://harmeze.franciszkanie.pl/?p=8262

lub

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/41ffV46FhYa6yxu93Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij